Nachádzaš sa tu: Hlavná stránkaRedukcia tuku

Bielkovinový program zdravého
chudnutia v 4. fázach
na úkor tukového tkaniva

 

Tuto metódu redukcie telesnej hmotnosti ako prvý sformuloval v r. 1973 profesor George Blackburn z Hardvarskej Univerzity v USA, jeho protokol “Protein Sparing Modified Fast” („bielkoviny šetriaci modifikovaný pôst“)  položil zaklad BIELKOVINOVEJ KETOGÉNNEJ DIÉTE.

Chudnutie vďaka Ketóze - najrýchlejšie odbúravanie tuku , v priemere 4 - 9 Kg ženy a 6 - 12 kg muži *  mesačne  bez úbytku svalstva (takže bez JoJo efektu ) . Bez hladu, cvičenia a komplikovanej prípravy jedál.

* údaje na základe dlhodobých štatistík nášho centra v Košiciach v ktorom už stovky klientov schudlo najčastejšie v rozmedzí 15-40 kg tuku, zatiaľ maximalny úbytok  u jednej osoby hmotnosti v našom Košickom centre MediSLIM je 95 kg a v chudnutí sa pokračujej (údaj k dátumu 22.11.2013 )

BIELKOVINOVÁ KETOGÉNNA DIÉTA = CHUDNUTIE VĎAKA KETÓZE

V tradičnom, klasickom protokole pozostáva zo 4 za sebou idúcich fáz.

NÁSLEDNE INFORMACIE SÚ LEN INFORMATÍVNE, SPÔSOB , DĹŽKU A PRIEBEH VÁŠHO CHUDNUTIA URČÍ VÁŠ ODBORNÝ PORADCA NA ZÁKLADE VÝSLEDKOV DIAGNOSTIKY ( HMOTNOSŤ, MNOŽSTVO SVALSTVA, TUKU atd..) NA PRÍSTROJI INBODY A TAKTIEŽ ZÍSKANÝCH INFORMÁCIÍ O VAŠOM ZDRAVOTNOM STAVE.

Nemecká metóda - pre tých ktorí nemôžu aplikovať proteínovú diétu, ktorí nevedia bez cvičenia, alebo chcú jesť normálne jedlo a pritom chudnúť.

Tento špecifický koncept komplexne dostupný len v našich centrach v SR bol vytvorený s cieľom pomôcť v boji s obezitou aj ľuďom, ktorí nemôžu aplikovať proteínovú diétu (napr. zdravotné problémy), nie je u nich možné navodiť stabilnú a dlhotrvajúcu ketózu, ktorá by štiepila vnútorný tuk, resp. u tých, ktorí by chceli už aj cvičiť, alebo jesť normálne jedlo a pritom chudnúť.

Ide o metódu kombinujúcu najmodernejšie produkty svetových výrobcov cielených individuálne pre každého klienta s prihliadnutím na jeho zdravotný stav, stupeň nadváhy a pracovné a rodinné zaťaženie. Mechanizmus pôsobenia tejto metódy je založený na príčinu obezity a nielen na následok a preto postihuje všetky stupne vzniku obezity.

Výnimočnosť produktov spočíva jednak vo forme, v akej sú pripravené, gélová forma produktov Lyné a BEN in a BOX zabezpečuje najväčšiu možnú mieru vstrebateľnosti účinnej látky, aká bola vôbec dosiahnutá. Aplikuje sa veľmi pohodlne na jazyk, resp. pripraví sa malé množstvo vynikajúceho a chutného džúsu. Na rozdiel od bežných tabletkových foriem, využiteľnosť týchto gélových foriem je skoro 100%, sú vyrobené unikátnymi a patentovanými technológiami, ktoré zaručujú vysokú účinnosť v organizme, neobsahujú žiadne farbivá, konzervanty, aditíva, sú bez lepku, bez sacharózy a bez laktózy. Môžu ich teda užívať aj celiatici, resp. ľudia, ktorí nemôžu užívať mliečne výrobky.

Kombináciou všetkých týchto látok cielene pôsobíme na všetky mechanizmy vzniku obezity. Lyné s patentovanou účinnou látkou Clarinolom blokuje tvorbu tuku v pečeni,. patentovaná Palatinosa v produkte Ben in a box patrí medzi najmodernejšie cukry na svete, je užívaná olympionikmi na zvýšenie výkonu, vytrvalosti, koncentrácie u detí,  BANTING ako jedinečná morská riasa obsahuje veľké množstvo ľahko vstrebateľných proteínov s potrebnými stopovými prvkami a minerálmi, ovplyvňuje centrum hladu a sýtosti v mozgu, CARB blocker blokuje vstrebávanie cukrov z vašich jedál, CAPSILLITE výrazne zrýchľuje metabolizmus a spaľovanie tukov... atdˇ.

  • Jednoduchá, spoľahlivo účinkujúca, bez podmienky dodržania striktného obmedzenia príjmu sacharidov s možnosťou konzumácie aj normálnych jedál
  • Priebeh chudnutia monitorovaný prístrojom InBODY
  • Objektívna redukcia vnútorného i podkožného tuku, minimálna strata svalovej hmoty bez jo-jo efektu
  • Výhodná svojou pestrosťou stravy a aj pre aktívnych ľudí s potrebou športu a telesnej aktivity
  • Gélová forma produktov zabezpečuje doteraz najvyššiu formu vstrebateľnosti vôbec
  • Vyvíjané pre NASA a olympijských športovcov

Príbeh vášho tuku


O súkromí Adriany Sklenaříkovej alebo Georga Clooneyho viete podľa mňa viac ako o svojom tele. (Je vám asi príjemnejšie, že sa na titulnej strane časopisu Vogue alebo Šarm objavujú oni, a nie fotografia tučnej pečene unavenej alkoholom alebo koža z tej časti tela, kde tak nepríjemne pripomína pomarančovú kôru.) A som si priam istý, že o svojom tuku viete toho ešte menej. Viem, viete, že je nepríjemný, trasľavý a škaredý. Viete, ako sa s ním cítite zle a ako vás tlačí nielen v bruchu, ale aj v duši. Ak však neviete, čo to vlastne je a ako to funguje, mám pre vás o ňom príbeh. Veď vraj každý strach a každý hnev je menší, ak vieme, čoho sa bojíme a na čo sa hneváme

Tým prvým je veľmi rozšírená predstava, že na to, aby bol človek zdravý, musí byť tenký ako kábel z myši do počítača, ale bez bužírky. Sú ľudia, ktorých by ste nevideli, keby stáli za hadicou z vysávača, a pritom sú vážne chorí. Aj vy určite poznáte napríklad nejakého sinavého vychudnutého fajčiara, ktorý ak zatiaľ nemá rakovinu, tak má aspoň chronickú obštrukčnú chorobu pľúc, šedý zákal a ischemickú chorobu srdca, aj keď o nich možno ešte nevie. Existujú však aj – na prvý pohľad – štíhli nefajčiari, ktorí dostávajú infarkty, mozgové porážky a rakovinu. (Na konci vám prezradím, ako je to možné.)

A tak sa našťastie a konečne začali v posledných rokoch objavovať štúdie a články o tom, že ak chce byť človek zdravý, nemusí mať ideálnu hmotnosť a že dôležitejšia ako nejaké dokonalé čísla na váhe je jeho telesná kondícia. V roku 2003 sa objavil v amerických médiách nadpis, ktorý sa odvtedy stal sloganom a ktorý to vyjadruje presne: „Fitness not fatness“. Nedá sa to adekvátne výstižne a stručne preložiť do slovenčiny, ale „fit“ viete, že je fit a „fat“ je tuk Celé to spustili výsledky jedného veľkého výskumu, v rámci ktorého bolo sledovaných 25 tisíc mužov počas obdobia 19 rokov. Ukázalo sa, že ak muži s miernou nadváhou pravidelne cvičili, boli dostatočne fyzicky aktívni a ich svaly boli primerane veľké, mali lepšie zdravotné ukazovatele a menšiu úmrtnosť ako hocijaký štíhly macho z gaucha (číta sa „mačo z gauča“ ).

Nechcem vás tu búchať nejakými štatistikami po hlave, ale ak ste muž a máte obvod pása viac ako 102 cm, máte v porovnaní s vaším kamarátom, ktorý tade meria iba 88 cm, 12-krát! väčšie riziko, že dostanete napríklad cukrovku. (Naozaj sa už neviete dočkať, kedy si začnete dávať na raňajky za hrsť tabletiek? Žltú na tlak, polovičku malej bielej tiež na tlak, ružovú a béžovú na cukrovku, trochu väčšiu bielu na cholesterol a modrú na noc. Mňam?)

A teraz chcete vedieť, prečo je obvod pása oveľa dôležitejší ako BMI alebo vaša hmotnosť. No preto, že nie je tuk ako tuk. S tukom v tele je to ako s realitami – záleží predovšetkým na jeho lokalite! V tele máte až tri rôzne lokality tuku:

  • tuk v krvi – triacylglyceroly
  • podkožný tuk – to sú tie neobľúbené faldy na bruchu či trasľavá koža na zadku
  • viscerálny tuk – to je tuk, ktorého sa nebojíte, pretože ho nevidíte, ale v skutočnosti je to váš najväčší nepriateľ.

lekarska supervizia
Naše centrum v Košiciach je certifikované a spĺňa všetky požiadavky na prevádzku, poskytovanie predaja a odborné konzultácie v oblasti vysokoproteínovej Ketotickej dietnej metódy.

cerveny kriz

Prečo s nami?

 

Sme jedno z najstarších a najpopulárnejšich redukčných centier na Slovensku so zameraním na vysoko - bielkovinovu ketogénnu dietu,so stovkami spokojných zakazníkov čo schudli od pár kíl telesneho tuku až po vyše 80 kg, pod neustálou odbornou kontrolou počas redukcie.

 

Spoľahnite sa na odborníkov s veľkou klinickou skúsenosťou v problematike ketogénnej diety, nevyhadzujte svoje peniaze a čas na kadejaké experimenty bez odborného poradenstva s možnosťou poškodenia zdravia a návratu stratených kíl tuku jojo efektom.

 

Prídite a poradíme Vám čo je vhodné pre Vás na základe dlhodobej praxe a presnej diagnostiky najmodernejšou technológiou DSM-BIA prístrojom InBody

 

Naše medicínske diagnostické prístroje ktoré predstavujú vedeckú senzáciu v medicínskom svete Vám pomôžu odhaliť chorobné zmeny už v počiatočných štádiách, ktoré zapríčiňujú srdcový infarkt, mozgovú príhodu, indikujú aterosklerózu a mnohe iné.

 

Posledná novinka

Sociálne siete

demo

Napíšte nám

Email:
Vaše meno:
Telefón:
Správa: