Zbavíme nadbytočného tuku úplne každého, v relatívne veľmi krátkom čase.
Zbavíme nadbytočného tuku úplne každého, v relatívne veľmi krátkom čase.
Naša metoda je ideálna aj pre tých
Naša metoda je ideálna aj pre tých "ktorý na diéty a cvičenie nemajú čas"
Výsledkom je rýchla redukcia tuku, pričom sa zamedzí vzniku jo-jo efektu.
Výsledkom je rýchla redukcia tuku, pričom sa zamedzí vzniku jo-jo efektu.
Naše diagnostiky odhalia chorobné zmeny v organizme ešte v počiatočnom štádiu
Naše diagnostiky odhalia chorobné zmeny v organizme ešte v počiatočnom štádiu.

Vítajte v medicínskom centre v Košiciach

Vítajte na stránke priaznivcov jedinečnej a vysoko efektívnej metódy redukcie telesného tuku a medicínskych preventívnych neinvazívnych diagnostík.  

Naša hyper bielkovinova ketogénna dieta Dr.SLIM - je chudnutie pod odborným dohľadom a lekárskou supervíziou, pri ktorej sa v organizme navodí špeciálny metabolický stav - ketóza, kde si telo dominantne vyberá spaľovanie tukov a zachováva sa svalová hmota. Výsledkom je rýchla redukcia tuku (aj viscerálny - vnútorny tuk, ktorý predstavuje vysoké zdravotné rizika), redukcia celulitídy, pričom sa zamedzí vzniku jo-jo efektu. Zbavíme nadbytočného tuku úplne každého, v relatívne veľmi krátkom čase. Naša metoda je ideálna aj pre tých “ ktorí na diéty a cvičenie nemajú čas “, veľmi zaneprázdnených a pracovne vyťažených ľudí, ktorí sú “večne na cestách”. Nemenej zanedbateľné su aj pozitívne zdravotne aspekty ktoré sa dosiahnu, napríklad: úprava a normalizácia vysokého tlaku, kľudového tepu, množstva cukru, triglyceridov a cholesterolu v krvi ...atdˇ.

Koľko tuku je potrebné odbúrať a koľko sa už odbúralo z jednotlivých partií tela počas diéty, Vám okrem mnohého iného povieme presným meraním najmodernejšou technólogiou DSM-BIA na prístroji InBodyTechnológia zaručuje jednu z najpresnejších dostupných analýz na svete.

Medexpert-TensioMed Arteriograph je prístroj, ktorý predstavuje vedeckú senzáciu v medicínskom svete!

V našom centre Vám odmeriame na Arteriographe tuhosť steny ciev a umožňuje nám to odhaliť problematické cievne procesy už v počiatočných štádiách, ktoré zapríčiňujú srdcový infarkt, mozgovú príhodu, alebo indikujú aterosklerózu a určiť skutočný vek ciev.

Magnetorezonančná diagnostika:
merania kvantovým rezonančným magnetickým analyzátorom, ktorý vyhodnotí až 38 zdravotných správ a 261 analýz zdravia. Zistíte kompletný stav Vášho organizmu, vnútorných orgánov, vyplývajúce, ale aj skryté problémy. Poskytuje komplexnú správu o zdravotnom stave.

Lekárska supervízia

 

Naše centrum v Košiciach je certifikované a spĺňa všetky požiadavky na prevádzku, poskytovanie predaja a odborné konzulácie v oblasti hyperbielkovinových diét, redukcie tuku a medicínskych diagnostík.


Otváracie hodiny

 

Pondelok - Piatok

 

na základe telefonických objednávok

 

Kysucká 14, 040 11 Košice
Nové príchute

Nové príchute Nové príchute

A opäť tu mame novinky... nové prichute... a bude ich stále viac a viac ... Bez aspartamu, prírodné dochucovadla atd.. Proste zdravšie a lepšie...

Najnovšie sú tu:

  • Vanilkový jogurt
  • Broskyňovo - marhuľový jogurt
  • Jogurt lesné ovocie
  • Nápoj ananás -pomaranč
  • Nápoj vášnivé mango
  • Čokoládová zmrzlina
  • Vanilková zmrzlina
  • Jahodová zmrzlina
  • Zemiaky s mäsom
  • Polievka minestrone atď... :)

Kompletný zoznam príchuti najdete tu.. 

Osloboďte sa od "syndrómu stále toho istého, starého známeho koktailu", navštívte naše centrum MediSLIM Košice, kde Vás poteší stále rozrastajúca sa, široká škála vysoko kvalitných proteínových koktailov, pudingov, dezertov, zmrzlín, hyperproteinových ľadových čajov, cereálii, polievok. Zbavujte sa tuku rýchlejšie, zdravšie a chutnejšie.

 

Video dňa

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Prečo s nami?

 

Sme jedno z najstarších a najpopulárnejšich redukčných centier na Slovensku so zameraním na vysoko - bielkovinovu ketogénnu dietu,so stovkami spokojných zakazníkov čo schudli od pár kíl telesneho tuku až po vyše 80 kg, pod neustálou odbornou kontrolou počas redukcie.

 

Spoľahnite sa na odborníkov s veľkou klinickou skúsenosťou v problematike ketogénnej diety, nevyhadzujte svoje peniaze a čas na kadejaké experimenty bez odborného poradenstva s možnosťou poškodenia zdravia a návratu stratených kíl tuku jojo efektom.

 

Prídite a poradíme Vám čo je vhodné pre Vás na základe dlhodobej praxe a presnej diagnostiky najmodernejšou technológiou DSM-BIA prístrojom InBody

 

Naše medicínske diagnostické prístroje ktoré predstavujú vedeckú senzáciu v medicínskom svete Vám pomôžu odhaliť chorobné zmeny už v počiatočných štádiách, ktoré zapríčiňujú srdcový infarkt, mozgovú príhodu, indikujú aterosklerózu a mnohe iné.

 

Posledná novinka

Sociálne siete

demo

Napíšte nám

Email:
Vaše meno:
Telefón:
Správa: