Nachádzaš sa tu: Hlavná stránkaDiagnostikaEAV SALVIA Diagnostika

EAV SALVIA Diagnostika

EAV SALVIA Diagnostika


elektroakupunktúra podľa Dr.Volla je originálna biofyzikálna metóda, ktorá pomocou špeciálneho elektronického prístroja zaznamenáva bioenergetické potenciály vnútorných orgánov človeka ako celku.

Diagnostika zistí:

  • Celkovú záťaž organizmu:
  • Toxickými látkami – ťažké kovy, chemické látky, rádioaktívne látky, pesticídy
  • Mikroorganizmami – vírusy, baktérie, plesne, parazity 
  • Stresmie a emocionálnymi poruchami
  • A mnoho iných...

 

Prečo s nami?

 

Sme jedno z najstarších a najpopulárnejšich redukčných centier na Slovensku so zameraním na vysoko - bielkovinovu ketogénnu dietu,so stovkami spokojných zakazníkov čo schudli od pár kíl telesneho tuku až po vyše 80 kg, pod neustálou odbornou kontrolou počas redukcie.

 

Spoľahnite sa na odborníkov s veľkou klinickou skúsenosťou v problematike ketogénnej diety, nevyhadzujte svoje peniaze a čas na kadejaké experimenty bez odborného poradenstva s možnosťou poškodenia zdravia a návratu stratených kíl tuku jojo efektom.

 

Prídite a poradíme Vám čo je vhodné pre Vás na základe dlhodobej praxe a presnej diagnostiky najmodernejšou technológiou DSM-BIA prístrojom InBody

 

Naše medicínske diagnostické prístroje ktoré predstavujú vedeckú senzáciu v medicínskom svete Vám pomôžu odhaliť chorobné zmeny už v počiatočných štádiách, ktoré zapríčiňujú srdcový infarkt, mozgovú príhodu, indikujú aterosklerózu a mnohe iné.

 

Posledná novinka

Sociálne siete

demo

Napíšte nám

Email:
Vaše meno:
Telefón:
Správa: