Nachádzaš sa tu: Hlavná stránkaDiagnostika

Prevencia - zistite choroby skôr ako prepuknú...

 

Srdcovo-cievne vyšetrenie Arteriographom


Každý druhý človek trpí srdcovo-cievnymi ochoreniami. Ak o nich nevie, tieto problémy môžu mať postupom času až smrteľné následky. Ale tomu je koniec! Konečne exituje rýchla, jednoduchá a bezbolestná metóda, ktorá odhalí choroby vtedy, keď sú ešte liečiteľné.

Analýza ľudského tela prístrojom InBody 230

Pri vyšetrení prístrojom InBody 230 sa dozviete vašu presnú hmotnosť, presné množstvo kostrového svalstva, presné množstvo podkožného a vnutrobrušného (visceralného) tuku  v organizme a jeho rozloženie, množstvo kostí a zadržanej vody v tele, vyváženosť postavy, množstvo minerálov a kalcia v tele a ich presné proporcionálne rozloženie. Index retencie vody pomáha nutričnému špecialistovi určiť skryté zadržiavanie vody v bunkách resp. mimo nich a tendenciu k „ vnútorným“  opuchom.

Magneto - Rezonančná diagnostika (MRD)

Jednoduché, presné merania kvantovým rezonančným magnetickým analyzátorom, ktorý vyhodnotí až 38 zdravotných správ a 261 analýz zdravia. Zistíte kompletný stav Vášho organizmu, vyplývajúce, ale aj skryté problémy.

Kvantový rezonančný magnetický analyzátor je výsledkom najnovších objavov v modernej medicíne. Poskytuje komplexnú správu o zdravotnom stave vyšetrovanej osoby.

TEORETICKÝM ZÁKLADOM FUNGOVANIA PRÍSTOJA JE KVANTOVÁ MEDICÍNA. PRÍSTROJ VYUŽÍVA NAJMODERNEJŠIE ELEKTROMAGNETICKÉ TECHNOLÓGIE PRE ÚČEL VÝBERU SLABÉHO, NEVYVÁŽENÉHO MAGNETICKÉHO POĽA BUNIEK K ANALÝZE.

Príklad: Rakovinové bunky sa líšia od normálnych buniek, a tak sa líšia aj nimi vyžarované

EAV SALVIA Diagnostika


elektroakupunktúra podľa Dr.Volla je originálna biofyzikálna metóda, ktorá pomocou špeciálneho elektronického prístroja zaznamenáva bioenergetické potenciály vnútorných orgánov človeka ako celku.

Diagnostika zistí:

  • Celkovú záťaž organizmu:
  • Toxickými látkami – ťažké kovy, chemické látky, rádioaktívne látky, pesticídy
  • Mikroorganizmami – vírusy, baktérie, plesne, parazity 
  • Stresmie a emocionálnymi poruchami
  • A mnoho iných...

 

lekarska supervizia
Naše centrum v Košiciach je certifikované a spĺňa všetky požiadavky na prevádzku, poskytovanie predaja a odborné konzultácie v oblasti vysokoproteínovej Ketotickej dietnej metódy.

cerveny kriz

Prečo s nami?

 

Sme jedno z najstarších a najpopulárnejšich redukčných centier na Slovensku so zameraním na vysoko - bielkovinovu ketogénnu dietu,so stovkami spokojných zakazníkov čo schudli od pár kíl telesneho tuku až po vyše 80 kg, pod neustálou odbornou kontrolou počas redukcie.

 

Spoľahnite sa na odborníkov s veľkou klinickou skúsenosťou v problematike ketogénnej diety, nevyhadzujte svoje peniaze a čas na kadejaké experimenty bez odborného poradenstva s možnosťou poškodenia zdravia a návratu stratených kíl tuku jojo efektom.

 

Prídite a poradíme Vám čo je vhodné pre Vás na základe dlhodobej praxe a presnej diagnostiky najmodernejšou technológiou DSM-BIA prístrojom InBody

 

Naše medicínske diagnostické prístroje ktoré predstavujú vedeckú senzáciu v medicínskom svete Vám pomôžu odhaliť chorobné zmeny už v počiatočných štádiách, ktoré zapríčiňujú srdcový infarkt, mozgovú príhodu, indikujú aterosklerózu a mnohe iné.

 

Posledná novinka

Sociálne siete

demo

Napíšte nám

Email:
Vaše meno:
Telefón:
Správa: