Nachádzaš sa tu: Hlavná stránkaChudnutieNemecká diéta

Nemecká dieta

Nemecká metóda - pre tých ktorí nemôžu aplikovať proteínovú diétu, ktorí nevedia bez cvičenia, alebo chcú jesť normálne jedlo a pritom chudnúť.

Tento špecifický koncept komplexne dostupný len v našich centrach v SR bol vytvorený s cieľom pomôcť v boji s obezitou aj ľuďom, ktorí nemôžu aplikovať proteínovú diétu (napr. zdravotné problémy), nie je u nich možné navodiť stabilnú a dlhotrvajúcu ketózu, ktorá by štiepila vnútorný tuk, resp. u tých, ktorí by chceli už aj cvičiť, alebo jesť normálne jedlo a pritom chudnúť.

Ide o metódu kombinujúcu najmodernejšie produkty svetových výrobcov cielených individuálne pre každého klienta s prihliadnutím na jeho zdravotný stav, stupeň nadváhy a pracovné a rodinné zaťaženie. Mechanizmus pôsobenia tejto metódy je založený na príčinu obezity a nielen na následok a preto postihuje všetky stupne vzniku obezity.

Výnimočnosť produktov spočíva jednak vo forme, v akej sú pripravené, gélová forma produktov Lyné a BEN in a BOX zabezpečuje najväčšiu možnú mieru vstrebateľnosti účinnej látky, aká bola vôbec dosiahnutá. Aplikuje sa veľmi pohodlne na jazyk, resp. pripraví sa malé množstvo vynikajúceho a chutného džúsu. Na rozdiel od bežných tabletkových foriem, využiteľnosť týchto gélových foriem je skoro 100%, sú vyrobené unikátnymi a patentovanými technológiami, ktoré zaručujú vysokú účinnosť v organizme, neobsahujú žiadne farbivá, konzervanty, aditíva, sú bez lepku, bez sacharózy a bez laktózy. Môžu ich teda užívať aj celiatici, resp. ľudia, ktorí nemôžu užívať mliečne výrobky.

Kombináciou všetkých týchto látok cielene pôsobíme na všetky mechanizmy vzniku obezity. Lyné s patentovanou účinnou látkou Clarinolom blokuje tvorbu tuku v pečeni,. patentovaná Palatinosa v produkte Ben in a box patrí medzi najmodernejšie cukry na svete, je užívaná olympionikmi na zvýšenie výkonu, vytrvalosti, koncentrácie u detí,  BANTING ako jedinečná morská riasa obsahuje veľké množstvo ľahko vstrebateľných proteínov s potrebnými stopovými prvkami a minerálmi, ovplyvňuje centrum hladu a sýtosti v mozgu, CARB blocker blokuje vstrebávanie cukrov z vašich jedál, CAPSILLITE výrazne zrýchľuje metabolizmus a spaľovanie tukov... atdˇ.

  • Jednoduchá, spoľahlivo účinkujúca, bez podmienky dodržania striktného obmedzenia príjmu sacharidov s možnosťou konzumácie aj normálnych jedál
  • Priebeh chudnutia monitorovaný prístrojom InBODY
  • Objektívna redukcia vnútorného i podkožného tuku, minimálna strata svalovej hmoty bez jo-jo efektu
  • Výhodná svojou pestrosťou stravy a aj pre aktívnych ľudí s potrebou športu a telesnej aktivity
  • Gélová forma produktov zabezpečuje doteraz najvyššiu formu vstrebateľnosti vôbec
  • Vyvíjané pre NASA a olympijských športovcov

 

Produkty

 

lyneLYNÉ SHAPE INTENSE 25 mg gél

Najnovší produkt v portfóliu nemeckých špecialistov na výživu vyvinutý na optimalizáciu váhy a stravovanie bez diéty. Gélová forma a špeciálna technológia výroby zabezpečuje najvyššiu možnú vstrebateľnosť vôbec, čím sa účinnosť týchto produktov stáva jedinečnou na trhu a vysoko vedie vo vstrebateľnosti pred bežnými liekovými formami.

Obsahuje čisté prírodné účinné látky ako napr. zelené kávové zrná a patentovaný Clarinol, ktoré spaľujú tuky a regulujú látkovú výmenu. Vitamíny komplexu B podporujú nervovú sústavu a mozgové dráhy. Produkt je vyvinutý na najnovších vedeckých výskumoch a zásadách zdravej výživy bez použitia konzervantov, bez chemických prísad, bez umelých farbív, neobsahuje lepok ani laktózu, bez umelých sladidiel.

Tento produkt je určený predovšetkým pre ľudí, ktorí si chcú regulovať váhu prírodným spôsobom, pri jeho užívaní sa odporúča pridať primeraný pohyb.

Clarinol:

- viditeľným spôsobom pomáha odbúravať telesný tuk bez toho, aby dochádzalo k úbytku svalovej hmoty

- priaznivo pôsobí proti spätnému ukladaniu tuku známemu pod názvom jo-jo efekt, a tým udržuje krásnu postavu dlhý čas

- priaznivo ovplyvňuje metabolizmus, a tým napomáha spaľovanie tukov počas spánku

- pomáha zlepšovať pomer tukov a svalov v tele v prospech svalového tkaniva

- pomáha znižovať hladinu zlého cholesterolu (LDL) a zvyšovať hladinu dobrého cholesterolu (HDL)

- pomáha zvyšovať obranyschopnosť organizmu

Clarinol je látkou prírodného pôvodu, patriacou do skupiny omega-6 polynenasýtených mastných kyselín. Clarinol potláča pôsobenie enzýmu lipoproteínovej lipázy (LPL). Tento enzým prenáša tuky z krvného obehu do tukových buniek. Tým, že Clarinol zníži pôsobenie tohoto enzýmu, zabráni prenosu (ukladaniu) tukov do tukových buniek. Súčasne pôsobí aj na rozklad už uložených tukových buniek a ich využitie ako zdroja energie pre ľudský organizmus.

Clarinol® je prírodný zdroj konjugovanej kyseliny linolovej (CLA), ktorá môže znížiť podiel telesného tuku a zväčšiť svalovú hmotu bez tukov. Kyselina chlorogénová z výťažkov zo zelených kávových bôbov a výťažky z guarany a maté pomáhajú neutralizovať voľné radikály a látkovú výmenu. LYNE™ okrem toho obsahuje cholín, látku podobnú vitamínom, a všetky B-vitamíny, ktoré môžu podporiť spaľovanie tukov, ako aj nervy a výkon mozgu.

 

 

ben-in-a-box1B.EN in a BOX

Výnimočný nápoj novej kategórie s vysokým obsahom ORAC jednotiek až 10500 !

Pre porovnanie je to asi 4kg čerstvej mrkvy, alebo za fúrik ovocia…to všetko v 2dcl. nápoja! V klasickej strave denne skonzumujete približne 1000 ORAC , keď pridáte veľa ovocia a zeleniny dostanete sa na 1750 ORAC jednotiek. Nápoj ťažko zaradiť medzi energetické nápoje, ani iónové, skôr je to povedzme “životabudič” s 10 násobným obsahom antioxidantov. Nápoj má anti-dopingový test, vhodný aj pre deti od 3 rokov.

100% naturel energy a 80% premium juice obsahuje 100% prírodné extrakty zelený čaj, guarana, schizandra, maté, ginko a acai 80% ovocné šťavy acerola, čo je čerešňa, jablká, hrušky, čučoriedky, baza, granátové jablko a hrozno.

Táto receptúra zaručí účinok na imunitu obsahom antioxidantov a vitamínov. Príjemnú sladkú chuť nedodáva ovocie,ale PALATINOSA, čo je nízko glykemický uhľohydrát. Užívanie prípravku zaručí pohodu a vysoký výkon nielen cez deň, ale zvýši fyzický a psychický výkon v noci. Pozitívne pôsobí na duševnú pohodu.

Palatinosa: 

druh sacharidu isomaltulóza (Palatinose™), která vyniká postupnou vstrebateľnosťou a vysokým energetickým potenciálom a pritom len minimálne zvyšuje hladinu krvného cukru. Jednoducho se dá povedať, že Palatinose™ je nízko-glykemický sacharid s energetickým potenciálom glukózy. Vďaka tomu, že Palatinose™ neovlyvňuje toľko výslednú osmolalitu v tráviacom trakte a tak nespôsobuje žiadne zažívacie problémy.

Palatinose™ pre maximálne fyzické a mentálne výkony.

Funkčný sacharid Palatinose™ (Izomaltulóza) sa vyznačuje špeciálnymi vlastnosťami: Ako jediný plne využiteľný a nízko glykemický sacharid (glykemický index 32), ktorý telu slúži ako priamy zdroj glukózy, Palatinose™ (Izomaltulóza) dodáva telu “sacharidovú energiu” rovnomerne a dlhšie.

Na základe veľmi stabilnej väzby medzi molekulou fruktózy a glukózy sa uskutočňuje resorpcia postupne a počas dlhšieho obdobia. Dá sa tak vyhnúť veľkému kolísaniu hladiny cukru v krvi, ktoré možno pozorovať po konzumácii vysoko glykemických sacharidov a energia sa môže využívať efektívnejšie.

Koncentrát na výrobu nápojov

Koncentrát na výrobu prvotriedneho výživného nápoja B.EN. S príchuťou bobuľového ovocia, 80% ovocnej zložky a PALATINOSE™. Odporúčaná zmes na 100 ml hotového nápoja B.EN: 50 ml B.EN koncentrátu a 50 ml bezbublinkovej voda alebo vody s miernym obsahom oxidu uhličitého (zodpovedá pomeru zmesi 1:1).

80% ovocnej zložky: Hrozno, jarabina, hrušky, jablká, baza, arónia, granátové jablko, čučoriedky, acai.

Čajové a rastlinné výťažky: Zelený čaj, guarana, maté, ženšeň, schizandra.

Prísady: Voda, koncentrát z hrozna, aceroly, hrušiek, jabĺk, bazy, arónie a granátového jablka; izomaltulóza, jablková a čučoriedková dreň; regulátory kyslosti (kyselina jablčná a kyselina cutrónová); prírodná aróma, výťažok zo zeleného čaju, výťažok z guarany; vitamín C, niacín, kyselina pantoténová, vitamín B6, vitamín B1 a vitamín B12; stabilizátory (xantán a múčka z guarových jadier); výťažok z acai, výťažok z maté, výťažok zo ženšeňu, výťažok zo schizandry.

-bez konzervačných prostriedkov

- bez farbív

- bez umelých aróm

- bez sladidiel

- bez lepku

- bez laktózy

- bez sacharózy („domáceho cukru“)

- neobsahuje žiadne prísady, ktoré obsahujú geneticky modifikované organizmy (GMO) alebo ktoré sú z nich zložené alebo vyrobené z GMO”

 

 

chitosanChitosan – viazač tukov

Hlavné zložky:

(1-4) Amino-2-Deoxy-beta-D-Glucan = Chitosan

Kyselina askorbová = Vitamín C

Sterean horečnatý = aditívum počas výroby (pomáha tomu, aby sa prášok nelepil na stroj, keď sa tlačia tablety)

hypromelóza = zahusťovadlo, kontroluje viskozitu

V roku 1823 vedci po prvý raz extrahovali chitosan z ulít kôrovcov. Nachádza sa v ulitách krabov, kreviet a slimákov,v istých druhoch syra, kvasniciach a v malom množstve aj v niektorých druhoch húb. Chitosan blokuje absorpciu tukov v tele a ak sa užíva spolu s diétou a cvičením, môže užívateľovi pomôcť pri chudnutí. Výskum dokázal, že užívanie chitosanu môže pri bežnom stravovaní značne znížiť hladinu cholesterolu. Tiež sa ukázalo, že môže znížiť výskyt hrubnutie artérií, a tým znižuje risk ochorení srdca.

Mäkkýše ako krevety, morské raky a kraby môžu pôsobiť ako nepravdepodobné zdroje prírodných prostriedkov podporujúcich chudnutie. Avšak vonkajšia ulita mäkkýšov je tvorená z chitínu, prírodnej zložky, ktorá bola výskumníkmi prirovnaná k „magnetu na tuk“. A chitosan sa skladá z viacerých vzájomne prepojených molekúl chitínu.

Chitosan je úplne nestráviteľný a v podstate je podobný celulóze alebo rastlinnej vláknine. Rovnako ako vláknina, ale ešte účinnejšie, viaže molekuly tuku v črevách a zabraňuje ich absorpcii do vášho tela. Namiesto toho, vedie ich cez tráviace ústrojenstvo, kde sú eliminované v stolici. Chitosan dokáže naviazať tuky až do 6-násobku svojej váhy. Výsledkom je, že absorbujete menej tuku a teda aj menej kalórií, čo vám pomáha pri chudnutí. 

Chitosan dietológovia pasujú za šiestu základnú zložku pre život spolu s proteínmi, tukmi, cukrami, minerálmi a vitamínmi. Je to ojedinelá jedlá vláknina živocˇíšneho pôvodu.

Samozrejme Chitosan samostatne vám nepomôže schudnúť dlhodobo. Avšak ak ho budete užívať v spojení so správnou stravou a cvičením, výsledky vás prekvapia.

-Znižuje čas spracovania potravy v tráviacom trakte

- Viaže tuky do masy, ktorá je príliš veľká na strávenie

- Nie je potrebné obmedziť kalórie alebo tuky na zníženie hmotnosti

- Vegetariánska kapsula

- Pozitívny vplyv na cholesterol

-absorbuje toxíny so záporným nábojom ako sú tˇažké kovy, olovo a ortutˇ a dokáže aktivovatˇ imunitné bunky, cˇím posilnˇuje obranné schopnosti organizmu.

- Podporuje efektívnosť inzulínu (J. Biomater. Sci. Polym. 2001,12(11):1243-1252)

Užívanie:

Užívajte 2 kapsuly 2 x denne s teplou vodou

 

 

carb-blockerCarb Blocker – blokátor cukrov 

Hlavné zložky:

Výťažok z bielej fazule (Phaseolus vulgaris)

Bezvodný kofeín

Kyselina askorbová = vitamín C

Sterean horečnatý = aditívum počas výroby (pomáha tomu, aby sa prášok nelepil na stroj, keď sa tlačia tablety)

Hypromelóza = zahusťovadlo, kontroluje viskozitu

Výťažok z bielej fazule:

Biele fazule z južných provincií Číny sú užitočné pri chudnutí, pretože fazule obsahujú blokátor absorpcie uhľohydrátov alebo škrobov. Výťažok z bielej fazule blokuje pôsobenie tráviaceho enzýmu alfa-amyláza. Alfa-amyláza zohráva úlohu pri trávení jedla. Ako tráviaci enzým, alfa-amyláza je potrebná na metabolizmus škrobových uhľohydrátov. Tento enzým je zodpovedný za rozkladanie škrobov do formy, v ktorej môžu byť vstrebané v tráviacom trakte. Blokovaním účinku enzýmu alfa-amyláza sa výťažok z bielej fazule pričiní, aby prešli niektoré škroby cez systém nestrávené. Výsledkom je absorpcia menej kalórií, čo napomáha pri rýchlejšom chudnutí. Ide o produkt, ktorý je na trhu momentálne najúčinnejší na blokovanie absorpcie škrobov.

Extrakt z bielej fazule blokuje produkciu a použitie alfa-amylázy, tráviacemu enzýmu na metabolizmus škrobov do tráviaceho traktu. Tento proces umožňuje, aby Phaseolus Vuglaris zabraňoval absorpcii kalóriám a uhľohydrátom, a to až do jednej tretiny uhľohydrátov, ktoré denne zjete, aby sa uložila ako tuk. Na efektívne pôsobenie sa musí výťažok z bielej fazule dostať do tráviaceho traktu v rovnakom čase ako uhľohydráty, ktoré konzumujete.

Treba vziať do úvahy, že hoci výťažok z bielej fazule dokáže blokovať trávenie škrobov, neblokuje trávenie tukov alebo jednoduchých cukrov, preto je požadovaná regulácia stravy na udržanie optimálneho zdravia.. Phaseolus vulgaris neumožní konzumovať veľmi veľké množstvá škrobu a dosiahnuť redukciu hmotnosti.

Výskumníci z UCLA potvrdili, že výťažok z bielej fazule pomáha telu zastaviť rozklad uhľohydrátov na cukry. Tráviaci enzým v tele bežne pracuje ako nožničky, doslova strihá škroby na malé cukry. Phaseolus vulgaris bráni enzýmom v strihaní, takže škroby ostávajú v tele ako dlhé vlákniny a prejdú tráviacim traktom nestrávené. Pacienti, ktorí počas klinických štúdií užívali výťažok z bielej fazule, stratili telesný tuk, nie však svalovú hmotu.

Bezvodý kofeín:

Bezvodý kofeín je jednoducho kofeín v dehydratovanej forme, bez vody. Ak niekto užije tabletu obsahujúcu bezvodý kofeín, má to rovnaký efekt ako vypiť pohár kávy, hoci koncentrácia kofeínu môže byť odlišná.

Je to doplnková forma kofeínu a v porovnaní s kávou je absorbovaná telom rýchlejšie. Pre tých, čo držia diétu a cítia sa bez energie, potrebujú niečo extra na zvládnutie povinností, kofeín je jasnou voľbou. Tento stimulant bez kalórií vykoná túto úlohu rýchlo a efektívne.

CARB BLOCKER: 

- Pomáha telu zastaviť rozklad vlákniny uhľohydrátov na cukry

- Môžu pomôcť redukovať glykemický index škrobových jedál, takže môže byť vhodným doplnkom pri liečbe ľudí s diabetes

- Nedochádza k strate svalovej hmoty (Zdroj: 2007; International Journal of Medical Science)

- Dobrá znášanlivosť

Užívanie:

Užívajte 1 kapsulu 2 x denne 15 minút pred jedlom s vodou

 

 

BANTING VEGETAL ESSENCE – tabletky

Hlavné zložky: 

chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus)

hloh

lopúch

fenikel

Majstrovsky skombinovaná rastlinná vláknina vytvára čisto prírodný produkt na doplnenie výživy vhodný počas kontrolovaného režimu znižovania hmotnosti .

Tabletky Vegetal Essence sú bohatým zdrojom flavenoidov, ktoré pomáhajú bojovať proti následkom stresu zapríčineného hektickým životným štýlom. Navyše, rastlinné výťažky v tabletkách Banting Vegetal Essence poskytujú telu prírodnú rastlinnú vlákninu z tradičných zdrojov, čím zlepšujú trávenie. Odporúča sa kombinovať ich s instantným nápojom Banting Vegetal s vlákninou z čakanky.

Doporučené dávkovanie: 2 tabletky trikrát denne pred jedlom zapiť vodou

BANTING VEGETAL ESSENCE – prášok 

Hlavné zložky:

čakanka

zelený čaj

slivka

aníz

 

Ideálny doplnok tabliet Banting Vegetal Essence, vyššie uvedené zložky sa tradične používajú pri znižovaní hmotnosti ako súčasť zdravého programu chudnutia.

Užívajú sa dvakrát týždenne 2 vrecúška denne po jedle. Obsah jedného vrecúška nasypeme do pol šálky vody, starostlivo zamiešame do úplného rozpustenia.

Účinky:

- Zdravá podpora znižovania hmotnosti

- Obsahuje mnohé vitamíny a minerály

 

 

capsiliteCapsilite – spaľovač kalórií 

Hlavné Zložky:

Extrakt kapsaicínu

Bezvodný kofeín

Extrakt čierneho korenia

Nikotínamid = Vitamín B3

Laktóza

Ryžová múčka

Hypromelóza = zahusťovadlo, kontroluje viskozitu

Extrakt kapsaicínu:

Kapsaicín obsahuje aktívnu zložku čili papričiek. Nedávne štúdie ukázali, že kapsaicín môže pomôcť ľuďom pri chudnutí potláčaním chuti do jedla, podporovaním metabolizmu a zamedzovaním formovania tukových buniek.

Substancia zahrieva ľudské telo, zvyšuje efekt tzv. termogenézy (proces generovania tepla v našich bunkách), ktorý má z následok zvýšenie spaľovania kalórií.

Inými slovami je kapsaicín termogenetická zložka, ktorá zvyšuje mieru metabolizmu, čo vedie k procesu spaľovania tukov.

Ďalšie výhody: znižovanie hladiny cukrov – zlepšovania zdravia srdca – zlepšovania cirkulácie – redukcia zápalov

Extrakt čierneho korenia = Peperine:

Čierne korenie má potenciál stimulovať žalúdočné šťavy a zvyšovať mieru metabolizmu. Zvyšovaním metabolizmu telo spaľuje tuky rýchlejšie ako zvyčajne.

Štúdie ukazujú, že jedenie korenistých jedál ako čierne korenie zvyšuje mieru metabolizmus až do 8% počas hodín po ich konzumácii. Čierne korenie je efektívne na chudnutie pre svoju schopnosť zvýšiť mieru metabolizmu. To znamená, že telo spaľuje kalórie rýchlejšie, čo vedie k strate váhy.

Peperine môže byť tiež prospešný na tlmenie zápalov, zlepšovanie trávenia a úľavu od bolesti.

Nikotínamid:

- Niacínamid (nikotínamid) je jedným z dvoch základných foriem B-komplex vitamínu.

- Nikotínamid a kyselina nikotínová majú rovnakú vitamínovú aktivitu, ale majú veľmi rozdielne farmakologické účinky.

- Nikotínamid je zapojený do širokej škály biologických procesov, ktoré zahrňujú výrobu energie, zlučovanie mastných kyselín, cholesterolu a steroidov, prenos signálov a udržovanie celistvosti genómu.

- Nikotínamid vo farmakologických dávkach nemá antihyperlipidovú aktivitu, ani nespôsobuje niacínové červenanie.

- Nikotínamid, na rozdiel od kyseliny nikotínovej, nemá výrazný účinok na lipidy, ale ukázalo sa, že môže byť užitočný pre niektoré osoby s cukrovkou typu 1 (závislých na inzulíne). Predbežné záznamy ukazujú, že by mohol pomôcť osobám s ochorením pokožky kožným granulómom a osteo-artritídou. Existujú i dôkazy, že pomáhajú pri reumatickej artritíde, schizofrénii alebo pri hučaní v ušiach. Tiež by podľa niektorých návrhov mohol byť nápomocný pri niektorých druhoch liečby rakoviny.

- Bolo preukázané, že nikotínamid má antioxidačné účinky. Nikotínamid vykazuje množstvo protizápalových účinkov.

- Nikotínamid je formou niacínu, ktorý je typicky využívaný vo výživových doplnkoch. Je to taktiež forma niacínu, ktorá sa používa k obohacovaniu stravy. Je dostupný ako samostatný produkt s jednou prísadou (okamžite uvoľňovaný nebo postupne uvoľňovaný) alebo v multivitamínoch a multivitamínových/minerálnych produktoch. Bežná denná dávka sa pohybuje v rozmedzí 20 – 100 mg. Pred- a postnatálne vitamínové výživové doplnky tradične uvádzajú dávku 20 mg denne.

Bezvodný kofeín:

Bezvodný kofeín je jednoducho kofeín v dehydratovanej forme, takže bez vody. Pokiaľ si niekto vezme tabletku, ktorá obsahuje bezvodný kofeín, tak je to rovnaké, ako keby niekto vypil šálku kávy, ale môže sa tam rozlišovať množstvo obsiahnutého kofeínu.

Je to doplnková forma kofeínu a je telom rýchlejšie vstrebaná v porovnaní s kávou.

Pre ľudí, ktorý drží diétu a ktorý sa cítia pomalý a lenivý a potrebujú niečo navyše, čo by im pomohlo, je kofeín očividným riešením.

Tento nekalorický stimulant pracuje rýchle a efektívne

Laktóza: 

Laktóza je disacharidný cukor, ktorý je hlavne v mlieku a je tvorený galaktózou a glukózou.

Ryžová múka:

Ryžová múka (taktiež ryžový prášok) je formou múky, ktorá sa vyrába z jemne rozdrvenej ryže. Je odlišná od ryžového škrobu, ktorý sa vyrába lúhovaním ryže.

Pri užívaní Capsilite sa môže v niektorých prípadoch vyskytnúť pocit zvýšenia telesnej teploty, niekedy v oblasti brucha. Toto je prirodzený proces, ktorý ukazuje, že spaľujete kalórie. Je výsledkom termogenézy, ktorá nie je škodlivá pre ľudské telo. Bežne po približne 20 minútach tento pocit opadne. U niektorých ľudí sa takýto pocit nevyskytuje, avšak termogenéza i tak prebieha a prinesie očakávané výsledky.

- Spaľuje denne o 287 kalórií viac.

- Stimuluje oxidáciu tukov a uhľohydrátov.

- Pomáha znižovať prísun kalórií.

- Znižuje telesnú hmotu.

- Znižuje apetít.

- Pomáha zlepšovať výkon a výdrž.

Dávkovanie:

1 kapsula 30 – 60 minút pred cvičením ALEBO 1 kapsula pred raňajkami v deň, keď necvičíte, zapiť vodou

 

 

CAL+

Každodenné doplnenie vápnika, horčíka, vitamínov a stopových prvkov

Vápnik je hlavná zložka kostí a zubov, je významný pre reguláciu látkovej výmeny. Dostatočným a pravidelným zásobovaním tela vápnikom od detstva možno cielene predchádzať neskorším následkom nedostatku vápnika, ako napr. úbytku kostí.

 

Horčík, takzvaný „antistresový minerál“, pôsobí pozitívne na uvoľnenie svalov a aktiváciou množstva enzýmov zohráva okrem iného dôležitú úlohu v energetickom metabolizme.

 

Keďže naše telo samo nevyrába vápnik a horčík, je odkázané na jeho dostatočný prísun. Najmä pri športovej činnosti, pri telesnej a duševnej námahe, vo fázach rastu a v starobe je potrebné väčšie množstvo vápnika a horčíka.

 

Čo robí CAL+ tak špeciálnym?

CAL+ obsahuje vápnik a horčík v ideálnom pomere 2:1 vo forme citrátu vápenatého a citrátu. Citráty maju velký biologický vplyv na ludský organizmus.

Vápnik potrebuje dôležité vitamíny a stopové prvky.

Optimálne ukladanie a zúžitkovanie vápnika v ľudskom tele sa realizuje len vtedy, keď sú k dispozícii dôležité stopové prvky a vitamíny. Preto CAL+ okrem neho obsahuje aj meď, mangán, selén, zinok, vitamín D3, vitamín K1, kyselinu fólovú, B vitamíny a 100 % prírodný vitamín C z čerešne acerola.

 

Čo to znamená pre Vás?

Vďaka praktickému baleniu gélu Berry.En a fantastickej čokoládovo-pomarančovej chuti CAL+ bude pre vás denný prísun vápnika a horčíka, ako aj dôležitých vitamínov a stopových prvkov detskou zábavou.

 

Gél s vápnikom, horčíkom, vitamínmi, stopovými prvkami a  Palatinose™

Zloženie: Voda, izomaltulóza** (17,5%), koncentrát zo šťavy z aceroly, koncentrát z pomarančovej šťavy, kakaový prášok značne zbavený oleja, maltodextrín, citrát vápenatý, citrát horečnatý, gélotvorná látka (xantán, múčka z guarových jadier), prírodná kakaovo-pomarančová aróma s ďalšími prírodnými arómami, glukonát zinočnatý, vitamín B6, sulfát mangánu, glukonát meďnatý, kyselina folová, vitamín K1, selenát sodný, vitamín B12.

 

* % DDD = Doporučená Denná Dávka (podľa smernice EÚ)

** Izomaltulóza je zdroj glukózy a fruktózy

 

Odporučená konzumácia: 1 balenie gélu denne (25 g)

 

Upozornenie: Uvedené odporúčané denné množstvo na konzumáciu nesmie byť prekročené. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu malých detí.

- bez konzervačných prostriedkov

- bez farbív

- bez umelých aróm

- bez sladidiel

- bez lepku

- bez laktózy

- bez sacharózy („domáceho cukru“)

- neobsahuje žiadne prísady, ktoré obsahujú geneticky modifikované organizmy (GMO) alebo ktoré sú z nich zložené alebo vyrobené z GMO”

 

 

 

Nemecká metoda 

Nemecká metóda - pre tých ktorí nemôžu aplikovať proteínovú diétu, ktorí nevedia bez cvičenia, alebo chcú  jesť normálne jedlo a pritom chudnúť.

 

 

 

 

 

 

Prečo s nami?

 

Sme jedno z najstarších a najpopulárnejšich redukčných centier na Slovensku so zameraním na vysoko - bielkovinovu ketogénnu dietu,so stovkami spokojných zakazníkov čo schudli od pár kíl telesneho tuku až po vyše 80 kg, pod neustálou odbornou kontrolou počas redukcie.

 

Spoľahnite sa na odborníkov s veľkou klinickou skúsenosťou v problematike ketogénnej diety, nevyhadzujte svoje peniaze a čas na kadejaké experimenty bez odborného poradenstva s možnosťou poškodenia zdravia a návratu stratených kíl tuku jojo efektom.

 

Prídite a poradíme Vám čo je vhodné pre Vás na základe dlhodobej praxe a presnej diagnostiky najmodernejšou technológiou DSM-BIA prístrojom InBody

 

Naše medicínske diagnostické prístroje ktoré predstavujú vedeckú senzáciu v medicínskom svete Vám pomôžu odhaliť chorobné zmeny už v počiatočných štádiách, ktoré zapríčiňujú srdcový infarkt, mozgovú príhodu, indikujú aterosklerózu a mnohe iné.

 

Posledná novinka

Sociálne siete

demo

Napíšte nám

Email:
Vaše meno:
Telefón:
Správa: